• WOŚP 2024 - WARTO POMAGAĆ!

• Niedziela, 28 stycznia była dniem 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego cel brzmiał "Płuca po pandemii", a zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do "diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych".

Tradycyjnie, nasza szkoła również przyłączyła się do tej wspaniałej akcji. Na Hali Widowiskowo - Sportowej wystawiona była loteria fantowa a po ulicach dzielnie kwestowali wolontariusze Hania, Julia, Maciek i Darek. Jak zawsze niezawodnym "dyrygentem naszej orkiestry" była pani Elżbieta Gieroń. W naszych puszkach znalazło się w sumie 4379,22 zł, 5,16 euro i 0,15 GBP. Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz zaangażowanym w pracę na rzecz WOŚP. Do zobaczenia za rok. Siema!